KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Wakacyjne wspomnienia.

Wakacyjne wspomnienia.

Wakacyjne wspomnienia.

Wakacje nieubłaganie zmierzają ku końcowi. Część z nas dopiero pakuje walizki i planuje wyjazdy na ostatnie tygodnie lata. Większość wróciła już z podróży. Wspomina przeżyte przygody. Cieszy się z nowych znajomości lub koi spieczoną słońcem skórę.

wakacyjne wspomnienia z wakacji

Wakacje to wyjątkowy czas w roku, niezależnie od tego ile mamy lat. Ich nadejście zawsze sprawia, że mamy uśmiech na twarzy i z przyjemnością odliczamy dni do lata. Jedne wakacje bardziej od innych zapadają nam w pamięć, ale to te z czasów dziecięcych mają w niej swoje specjalne miejsce. Jako dorośli już ludzie potrafimy, dzięki smakom czy zapachom, w jednej chwili powrócić do miejsc w których spędziliśmy wspaniałe wakacje jako dziecko. Dlatego teraz, kiedy sami jesteśmy rodzicami, tak bardzo chcemy podarować naszym dzieciom cudowne wspomnienia.

Czy jest jakiś niezawodny przepis? Czy możemy zaplanować najlepsze wakacje życia?

Raczej nie. Ale jest sposób na to, żeby były wyjątkowe. Nieważne czy wybieracie się w wielką podróż do obcego kraju, planujecie kąpiele w Bałtyku, wyjazd do babci na wieś czy nawet całe wakacje spędzicie nie opuszczając rodzinnego miasta. To, co sprawia, że Wasze wakacje będą jedyne w swoim rodzaju i godne zapamiętania, to Wy. Wasze wspólnie spędzone chwile, rozmowy, spacery, gry i zabawy. Wspólnie zbudowany zamek z piasku, lody zjedzone na ławce, puszczony latawiec. To te proste przyjemności dzielone z rodzicami zostają w pamięci dziecka na zawsze.

wakacyjne wspomnienia

Zobacz także

5 trików ułatwiających życie rodziców i dzieci

Przewodnik po zdrowym rozsądku, czyli wakacje z dzieckiem

Wakacje z dzieckiem, czyli bluzy Mamatu podbijają...

Przechowywanie mleka matki krok po kroku - jak działa...

Jak schudnąć, karmiąc piersią? Dowiedz się jak ćwiczyć i...

Dlaczego poród naturalny jest lepszy?

Pogryzione brodawki po karmieniu piersią - jak temu...

Najczęstsze powody nocnych pobudek u niemowlaka.

Podróżowanie z dzieckiem może być przyjemne!

Nauka pisania - jak pomóc dziecku?