KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Stwórz świąteczną atmosferę dla swoich dzieci!

Stwórz świąteczną atmosferę dla swoich dzieci!

Stwórz świąteczną atmosferę dla swoich dzieci!

Święta kochają wszyscy. Niezależnie od tego ile mamy lat. Co roku łapiemy się na tym, że kiedy przychodzi grudzień, zaczynamy odliczać dni do gwiazdki. Na pewno nie mały wpływ na to mają nasze doświadczenia z tym okresem z czasu, kiedy byliśmy brzdącami. Teraz, kiedy sami mamy dzieci, pragniemy stworzyć im idealne wspomnienia. Dzięki temu, również kiedy dorosną, wciąż będą czekały na święta z utęsknieniem.

Rozmarzona mała dziewczynka czeka na święta         

Często jest tak, że im jesteśmy starsi, tym mniej naciskamy na to, by w domu pojawiła się już choinka. W pewnym momencie ubieramy ją na dzień przed świętami w dodatku nie tak chętnie jak kiedyś. Ale dzieci uwielbiają choinkę z jej światełkami, bombkami i łańcuchami! Dlatego warto ubrać ją wcześniej, na przykład na tydzień przed Wigilią. Ubierzcie ciepłe ubrania i wybierzcie się na poszukiwania idealnego drzewka! Robiąc to wcześniej, będziecie mogli poświęcić tej czynności czas, który nie będzie jeszcze przeznaczony na porządki i gotowanie. W dodatku świąteczna atmosfera zawita do Was szybciej i zabawi dłużej niż trzy dni świąt.

           

Jeśli chcecie, żeby dzieciaki złapały świątecznego bakcyla, wciągnijcie je w typowo przedświąteczne zajęcia! Nawet sprzątanie będzie przyjemne przy akompaniamencie kolęd i przy udziale całej rodziny. A późniejsze pieczenie i dekorowanie pierników może stać się Waszą tradycją! Dajcie im się wyżyć artystycznie. Lukier na koszulce, spodenkach i nosie, to przecież żaden problem ;)

 Dzieci robią świąteczne pierniczki

Nie masz pomysłów na świąteczne prezenty?        

Jeśli jeszcze nie macie prezentów, to razem ruszcie na poszukiwania. Dzieci mają wspaniałą wyobraźnię i genialne pomysły! Na pewno doradzą co wybrać dla babci i dziadka. Nie zapomnijcie też kupić papieru w świąteczne wzory, kokardek i wstążeczek. W domu wspólnie zapakujcie prezenty. A jeśli w Waszym domu prezenty przynosi Mikołaj, Gwiazdor lub Aniołek, pozwólcie dzieciom zabawić się w elfy, które wypytają bliskich o ich prezentowe marzenia. Na koniec poproście o napisanie listu i wyślijcie go razem.

  Dzieci w mikołajkowych czapkach trzymają prezenty      

Jeśli macie dużo poczucia humoru i lubicie się wygłupiać, możecie zrobić sobie zabawne, rodzinne zdjęcie w świątecznej oprawie i wysłać rodzinie wraz z życzeniami. Na zdjęciu możecie mieć śmieszne przebrania i zabawne miny. Możecie też całą rodzinką ubrać takie same ubrania i wyglądać jak świąteczna drużyna! Wszystko zależy od Waszej wyobraźni!

           

Święta to wspaniały czas. Często z wiekiem przestajemy cieszyć się nimi w prosty, dziecięcy sposób. Ich magię przysłaniają nam obowiązki: zakupy, sprzątanie, nawet szukanie prezentów staje się jednym z nich. Dlatego pozwólmy sobie teraz, kiedy mamy dzieci, na powrót do tych prawdziwych, magicznych świąt. Dzieci tak szybko rosną!

Zobacz także

Jak kupować odzież dziecięcą w sklepie internetowym?

Sukienki do karmienia, czyli wygodna i elegancka odzież...

Bielizna do karmienia - wyprawkowy must-have?

Jak przetrwać ostatni miesiąc ciąży?

Nawał pokarmu – kiedy się pojawia? Jak sobie z nim poradzić?

Sukienki dla dziewczynek w sklepie internetowym Mamatu....

Wakacje z dzieckiem, czyli bluzy Mamatu podbijają...

Koszulki do karmienia piersią

Sukienka do karmienia na chrzest. Nie musisz rezygnować z...

Porady dla młodych rodziców - jak uniknąć przemęczenia po...

Sprawdź ofertę odzieży dziecięcej

Przejdź do sklepu