KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Zwrot lub wymiana

Jeżeli z jakiś nieznanych i trudnych do wyobrażenia powodów, nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, to zawsze możesz go zwrócić. Masz na to całe 14 dni. 

Zgodnie z przepisami prawa, każdy klient dokonujący zakupu przez internet ma prawo zwrotu zakupionego towaru - warto o tym pamiętać. 

W tym celu należy przekazać nam informację o chęci dokonania zwrotu. Niezbędne będzie wypełnienie formularza zwrotu, który można pobrać tutaj (formularz zwrotu towaru mamatu ). 

Aby szybko i sprawnie przeprowadzić całą procedurę potrzebujemy:

- wypełniony i czytelnie podpisany formularz zwrotu (pobierz

- dokument zakupu - najlepiej jeżeli jest to paragon

- zwracany produkt - nie może on nosić znaków, czy śladów użytkowania, np. zabrudzenia,  plamy, naciągnięcia, uszkodzenia mechaniczne, zapach perfum lub inne, które świadczą o tym, że produkt był użytkowany.

Jeżeli nie masz możliwości nadać przesyłki kurierskiej we własnym zakresie, skontaktuj się  nami. Wygenerujemy dla ciebie etykietę do samodzielnego wydruku. Refundowana kwota, zostanie pomniejszona o koszt transportu zwrotnego (14 PLN).

Jeżeli natomiast jesteś zadowolona z samego produktu, ale nie trafiłaś w rozmiar, to najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana.

Jest ona możliwa, jeżeli produkt nie był używany, a my mamy rozmiar, który będzie pasował.

Procedura wymiany jest prostsza od zwrotu, bo nie potrzebujemy żadnych dokumentów - wystarczy sam numer paragonu i numer zamówienia.

Proszę dołącz do zamówienia (nie musi to być formularz, wystarczy zwykła notatka) informację o tym na co chcesz wymienić zwracany produkt.

Odsyłasz produkt, który chcesz wymienić. Wpłacasz kwotę niezbędną na pokrycie dostawy produktu w innym rozmiarze/kolorze/wzorze. Po otrzymaniu przesyłki, wysyłamy do Ciebie nową paczkę. I to ... wszystko. 

Jeśli wybierzesz tańszy produkt - zwrócimy Ci różnicę, a jeśli droższy poprosimy o dopłatę.

mamatu

Kosynierów Gdyńskich 74/2

51-687 Wrocław

500-835-853