KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Kominy i chusty dla dzieci

 • Szachownica jest niewątpliwie bajkowym wzorem skoro zawitała w mamatu
  Połączenie bieli z czernią zawsze jest szlachetne i baśniowe jednocześnie. Sprawdza się przy wielu okazjach – przyjęciach, wyjściach, jak i przy szaleńczej zabawie!
  Geometryczne wzory są zawsze w modzie. Idąc tym tropem zaprojektowaliśmy komin w szachownicę, by dodawał uroku i chronił gardełka.

  9 $ 4 $
 • Raz melanż, innym razem szachownica- zawsze wiele możliwości w mamatu!
  Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy ciepluchny dwustronny komin
  Fajowo, kiedy jedną rzecz można nosić na co najmniej dwa sposoby
  Świetny dodatek do ciekawych stylizacji!

  10 $
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kominy mamatu zaprojektowaliśmy by ochronić delikatne szyjki Waszych bobasów przed chłodnym wiatrem i dodać do każdej stylizacji odrobinę szyku specjalnie od mamatu! Postanowiliśmy użyć do tego wiskozy, gdyż jest to naturalny, oddychający materiał, delikatny w dotyku niemalże jak jedwab. Wiemy, że wybierasz dla swojego malucha to co najlepsze, w...

Kominy mamatu zaprojektowaliśmy by ochronić delikatne szyjki Waszych bobasów przed chłodnym wiatrem i dodać do każdej stylizacji odrobinę szyku specjalnie od mamatu! Postanowiliśmy użyć do tego wiskozy, gdyż jest to naturalny, oddychający materiał, delikatny w dotyku niemalże jak jedwab. Wiemy, że wybierasz dla swojego malucha to co najlepsze, więc i my staramy się by jakość naszych ciuszków była na najwyższym poziomie. Używamy tylko polskich, sprawdzonych dzianin, które świetnie się noszą. Przykładamy także ogromną wagę do jakości szycia – nasze krawcowe dopracowują wszystko w najmniejszym detalu.

Pokaż więcej Pokaż mniej