KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Poduszka do karmienia AUTA - bawełna

24 $

Poszewka: 100% bawełna,

Wypełnienie: 100% Antyalergiczny poliester

Stan: Wysyłka w 24h

Opis Produktu

Każda mama potrzebuje wsparcia podczas zajmowania się maluchem. Dzięki poduszce do karmienia nie nadwyrężysz ręki, a dziecku będzie miło i wygodnie. Jak raz spróbujesz, to na pewno nie będziesz chciała się z nią rozstać.

Co specjalnego ma ta poduszka do karmienia?

Niewątpliwie największymi zaletami poduszki do karmienia są jej praktyczne zastosowanie i jakość materiałów, z których została uszyta. Poszewka jest w stu procentach bawełniana, a tkanina posiada certyfikat jakości Oeko-Tex. Dodatkowo materiał został wzbogacony jonami srebra, co zapobiega rozwijaniu się różnych drobnoustrojów i grzybów. Poduszka jest wypełniona antyalergicznym poliestrem, który nie deformuje się w praniu i podczas używania. Została tak wyprofilowana, aby odpowiednio podpierać plecy malucha i nie obciążać ręki karmiącej go mamy. Dzięki atestom i certyfikatom możesz mieć pewność, że poduszka będzie odpowiednia nawet dla alergików i dzieci z wrażliwą skórą. Produkt otrzymał Pozytywną Opinię Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, posiada też znaki jakości KidZone oraz Tried&Tested Supermama.

Oryginalny wzór i uniwersalny model

Ten produkt wyróżnia się przede wszystkim nietypowym wzorem i wielością barw. Na poduszce zostały nadrukowane auta i drogi, po których się poruszają. Poszewka jest bardzo kolorowa, ale są to barwy stonowane, niedrażniące oczu. Na pewno spodoba się mamom, które nie lubią monotonii i są zwolenniczkami ciekawych rozwiązań. Aby kolory i kształt dłużej cieszyły oczy i spełniały swoje funkcje, należy pamiętać o odpowiednim czyszczeniu. Poduszkę można prać w pralce w maksymalnej temperaturze 30 stopni, z wirowaniem nieprzekraczającym 800 obrotów. Nie należy używać wybielaczy i suszyć jej w suszarce bębnowej. Poszewkę można ochronić przed zabrudzeniem używając pokrowca wielorazowego użytku, który dołączamy do produktu. Dzięki temu, że poduszka nie jest ciężka i ma odpowiednią wielkość, możesz jej używać praktycznie wszędzie.

Warto zaopatrzyć się w tę poduszkę, ponieważ:

  • ma ciekawy wzór i przyciągające wzrok kolory,
  • mieści się do torby z akcesoriami dla dzieci,
  • odciąża rękę podczas karmienia,
  • została uszyta z wysokiej jakości materiałów.

Producent: Smart Mama 

PRODUKT CHRONIONY PATENTEM, JAKO UNIJNY ZNAK PRZEMYSŁOWY NR. RCD004905008. WSZELKIE PRÓBY KOPIOWANIA SUROWO ZABRONIONE!