KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Poduszka do karmienia KROKODYLKI - bawełna

30 $

Poszewka: 100% bawełna,

Wypełnienie: 100% Antyalergiczny poliester

Stan: Wysyłka w 24h

Opis Produktu

Poduszka do karmienia nie tylko pomoże Ci odciążyć rękę, ale również zapewni stabilizację Twojemu maluszkowi. Wystarczy podłożyć ją podczas karmienia pod plecki dziecka. Dodatkowo została pięknie uszyta i ma autorski wzór w krokodyle.

Praktyczne zastosowanie poduszki do karmienia

Poduszka do karmienia w krokodyle to nieoceniona pomoc dla każdej mamy. Dzięki niej nie obciążysz za bardzo ręki podczas karmienia, a Twój maluch będzie bezpieczny i zadowolony. Została w stu procentach wykonana z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów. Poszewkę uszyto z ekologicznej bawełny, która nie tylko jest miękka w dotyku i wytrzymała, ale ma też właściwości bakteriobójcze i termoizolacyjne. Tkanina została wzbogacona jonami srebra, które również hamują rozwój bakterii, pleśni i innych drobnoustrojów oraz chronią przed osiadaniem kurzu wraz ze znajdującymi się w nim roztoczami. Wypełnienie stanowi trwały i antyalergiczny poliester, który zapobiega deformowaniu się poduszki.

Nowatorski wzór i łatwość użytkowania

Poduszka ma ciekawy motyw w krokodyle i ładne pastelowe kolory, które z pewnością przyciągną wzrok innych mam. Można ją zabrać ze sobą wszędzie, co ułatwi praktyczny pokrowiec wielokrotnego użytku chroniący przez zabrudzeniem – dołączamy go do każdej poduszki. Jeśli jednak poduszka się zabrudzi, to nie musisz się martwić, ponieważ można ją prać w pralce. Wystarczy ustawić dość niską temperaturę, czyli 30 stopni, i wybrać odpowiedni program prania – najlepiej do rzeczy delikatnych, z maksymalnym wirowaniem 800 obrotów. Poduszki nie zależy jednak wybielać i suszyć w suszarce bębnowej. Produkt został przetestowany przez położne i otrzymał Pozytywną Opinię Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Posiada też znak jakości KidZone. Zwraca uwagę również jakość wykonania poduszki, o którą zadbały polskie krawcowe.

Dlaczego warto mieć taką poduszkę?

  • Jest odpowiednia dla mam i dzieci wrażliwych oraz z alergiami.
  • Pomaga odciążyć rękę podczas karmienia i stabilizuje ułożenie maluszka.
  • Przyciąga uwagę autorskim wzorem i delikatną kolorystyką.
  • Możesz ją zabrać wszędzie, ponieważ ma odpowiednią wielkość.
  • Nie zniszczy się podczas prania w pralce i codziennego użytkowania.

Producent: Smart Mama 

PRODUKT CHRONIONY PATENTEM, JAKO UNIJNY ZNAK PRZEMYSŁOWY NR. RCD004905008. WSZELKIE PRÓBY KOPIOWANIA SUROWO ZABRONIONE!