KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Poduszka do karmienia PINGWIN - bawełna

30 $

Poszewka: 100% bawełna,

Wypełnienie: 100% Antyalergiczny poliester

Stan: Wysyłka w 24h

Opis Produktu

Czy wiesz, dlaczego poduszka do karmienia w pingwiny jest wyjątkowa? Ma nie tylko piękny wzór, ale też zapewni maluszkowi właściwe oraz bezpieczne podparcie i odciąży Twoją rękę podczas karmienia.

Jak korzystać z poduszki do karmienia

Poduszka do karmienia została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci jak największy komfort. Wystarczy podłożyć maluszkowi poduszkę pod plecy – będzie leżał na odpowiedniej wysokości, dzięki czemu nie musisz cały czas trzymać go na ręce. Daje dziecku stabilne oparcie i gwarantuje bezpieczeństwo. Produkt ma również inne praktyczne zastosowanie. Poduszkę można prać w pralce bez obawy, że ulegnie deformacji. Warto jednak zastosować się do specjalnych zaleceń. Temperatura wody nie powinna przekraczać 30 stopni – najlepiej wybrać program do prania ręcznego. Nie należy ustawiać wirowania powyżej 800 obrotów, używać wybielacza i suszyć poduszki w suszarce bębnowej. Podczas używania produktu poza domem warto zadbać o to, żeby zawsze znajdował się w pokrowcu ochronnym, który dodajemy do poduszki przy zakupie.

Specjalne właściwości tego produktu

Oprócz oryginalnego kształtu dopasowanego do potrzeb mamy i dziecka, poduszka ma jeszcze inne właściwości potwierdzone przez specjalistów. Ten produkt został przetestowany na oddziałach położniczych i uzyskał Pozytywną Opinię Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Możemy pochwalić się również znakami jakości KidZone oraz Tried&Tested Supermama. Poszewka poduszki została w stu procentach wykonana z wysokogatunkowej bawełny posiadającej europejski certyfikat Oeko-Tex. Ma ona właściwości antyalergiczne, ponieważ jest wzbogacona o jony srebra. Oprócz ochrony przed drobnoustrojami jony srebra zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów. Dzięki temu poduszka nadaje się dla mam i dzieci z wrażliwą skórą. Wypełnienie również jest antyalergiczne – wykonane ze specjalnego poliestru. Oprócz praktycznego zastosowania poduszka ma piękny kolor i wzór w pingwiny.

Dlaczego warto mieć taką poduszkę w domu?

  • Dzięki niej karmienie staje się dużo łatwiejsze.
  • Została uszyta z tkanin odpowiednich dla alergików.
  • Ma delikatną kolorystykę i słodki nadruk w pingwiny.
  • Można ją prać w pralce i zabrać w dowolne miejsce.

Producent: Smart Mama 

PRODUKT CHRONIONY PATENTEM, JAKO UNIJNY ZNAK PRZEMYSŁOWY NR. RCD004905008. WSZELKIE PRÓBY KOPIOWANIA SUROWO ZABRONIONE!