KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Jesienne zabawy z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Jesienne zabawy z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Jesienne zabawy z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Kiedy jesienna pogoda dopisuje, nawet jeśli temperatura nie rozpieszcza jak latem, warto ubrać się na cebulkę i wyjść z domu! Ciepłe czapki, rękawiczki i skarpetki sprawią, że nawet chłodny wiatr nie przeszkodzi nam w dobrej zabawie. A jeśli będzie kropiło? To nic! Przecież zawsze można włożyć kalosze i zabrać parasolkę. Zmarzluchy niech wybiorą cieplejsze bluzy a pod spodnie włożą rajtuzy. Nie ma wymówek, kiedy w grę wchodzi świetna zabawa!

   Małe dziewczynka siedzi na liściach w parku i unosi rączki z radości        

Jesień to zmienna, ale przepiękna pora roku. Warto więc wykorzystać jej uroki i jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz. Spacer to zawsze dobry pomysł. Oglądanie kolorowych liści, korzystanie z jesiennego słońca, wypatrywanie wiewiórek i ptaków odlatujących do ciepłych krajów. Jeśli jednak spacery już Wam się znudziły, czytajcie dalej! 

Poznaj kilka ciekawych pomysłów na jesienną aktywność na dworze!

  1. Chyba wszystkie dzieci uwielbiają ślizgawki! Zjeżdżanie może być jeszcze większą zabawą, jeśli na końcu wpada się w wielką stertę kolorowych liści, im większa tym lepsza! Pamiętajcie tylko, żeby były całkowicie suche, to żadna zabawa wjechać w wilgotną papkę ;)
  2. Pozbierajcie różne jesienne skarby: kasztany, żołędzie, suche liście, kwiaty, kolby kukurydzy itp. Z takimi różnościami możecie bawić się na wiele sposobów! Układać z nich na trawniku ciekawe kształty, lub stworzyć piękny stragan!
  3. Jeśli dziadkowie mają sad albo sami posiadacie ogród wybierzcie się do niego! Zabierzcie wiaderka i zbierajcie jabłka i gruszki. Możecie też poprosić pobliskiego właściciela sadu lub pola. Na pewno niejeden chętnie zgodzi się na odwiedziny.
  4. Pozbierajcie szyszki, posmarujcie masłem orzechowym lub smalcem, a następnie obtoczcie w różnych ziarenkach. Zawiążcie nitki i rozwieszajcie tak powstałe karmniki na drzewach. Pobliskie ptaki będą Wam wdzięczne, kiedy przyjdą pierwsze mrozy.
  5. Jesień to idealna pora roku, żeby odkrywać podwórko po zmroku. Dzień jest na tyle krótki, że mamy trochę czasu po zajściu słońca, a zanim będziemy szykować się do snu. W dodatku jeszcze nie jest bardzo zimno. Włóżmy więc ciepłe bluzy i ruszmy na wieczorne zwiedzanie podwórka z latarkami. To wspaniała przygoda, która nie tylko pozwala rozwijać zmysły, ale i może pomóc pokonać strach przed ciemnością!

Zobacz także

Wakacje z dzieckiem, czyli bluzy Mamatu podbijają...

Bluzy do karmienia

Laktacja – jak ją wspomóc, co robić w razie problemów i...

Ubrania idealne na różne stadia porodu.

Jak wybrać usztywniany biustonosz do karmienia?

Karmienie piersią na spacerze czy zakupach przestało być...

Nie rezygnuj z kobiecej elegancji w czasie karmienia...

Sukienka do karmienia na chrzest. Nie musisz rezygnować z...

Jak dobrać stanik do karmienia?

Bluza ciążowa i do karmienia

Sprawdź ofertę odzieży dziecięcej

Przejdź do sklepu