KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Naucz mnie tato, czyli czego córka może się nauczyć od swojego taty.

Naucz mnie tato, czyli czego córka może się nauczyć od swojego taty.

Więź, jaka powstaje między tatą a jego córką, to więź wyjątkowa. Już od samego początku, każdy mężczyzna, traktuje swoją kruszynkę jak prawdziwą księżniczkę. Relacje z córką są zupełnie inne, niż te między ojcem a synem, choć przecież, niezależnie od płci, dzieci kochane są tak samo.

czego córka może się nauczyć od swojego taty?


To, co łączy każdego tatę i jego małą córeczkę jest, niewątpliwie, wyjątkowe i piękne, ale odnalezienie się w roli opiekuna dziewczynki, to już zupełnie inna sprawa. W końcu bycie tatą to nie tylko zabawa, ale i odpowiedzialność i nauka. I choć dziewczynki mogłyby nauczyć się niemal wszystkiego od swoich mam, to kontakt z tatą, w tych wczesnych latach, jest nieoceniony.


Małe dziewczynki lubią kolor różowy i lalki, ale uwielbiają też wchodzić na drzewa, brudzić się i mieć fajne przygody. To właśnie jest wspaniały czas na tworzenie trwałej więzi z tatą. Kiedyś ta mała chłopczyca odkryje makijaż i to, że chłopcy są jednak całkiem fajni. I choć łatwiej o tym rozmawia się z mamą, to ta silna więź z tatą sprawi, że odmienne zainteresowania nie staną jej na przeszkodzie.


Jak więc stworzyć mocną i trwałą relację z córką?

W pierwszych latach wystarczy sama obecność i zaangażowanie, wspólne spacery, odkrywanie świata, zabawy. Dla małej dziewczynki tata to bohater, który jest silny, odważny i mądry.


Sytuacja zmienia się, kiedy z malucha pociecha zmienia się w dorastającą dziewczynkę. Wtedy to właśnie ojciec najlepiej nauczy ją poczucia własnej wartości, pokaże jak powinna być traktowana przez chłopców i powie, że może osiągnąć w życiu wszystko. Bo kto jak nie tata, silny i odważny, sprawi, że nabierze wiary w siebie.


Choć czasu nie da się zatrzymać i relacje z dzieckiem będą się zmieniały, najważniejsze to nie uważać tego za koniec jakiejś epoki. To zwyczajna zmiana, jedna z wielu, która daje nowe możliwości. Dla nastolatki to przecież wielka frajda, kiedy tata nauczy ją samodzielnie naprawić samochód lub prowadzić. A widząc, jak bardzo szanuje i kocha mamę, będzie szukała takiego wzoru na przyszłość.

Zobacz także

Wakacje z dzieckiem, czyli bluzy Mamatu podbijają...

Czego nie robić w ciąży?

Laktacja – jak ją wspomóc, co robić w razie problemów i...

Porady dla młodych rodziców - jak uniknąć przemęczenia po...

Jak wywołać poród domowymi sposobami?

Nauka pisania - jak pomóc dziecku?

Bluzy dla dzieci w ofercie sklepu Mamatu – najlepszy wybór!

5 trików ułatwiających życie rodziców i dzieci

Jak przetrwać ostatni miesiąc ciąży?

Mama wraca do pracy po urlopie macierzyńskim – jakie...

Sprawdź ofertę odzieży dziecięcej

Przejdź do sklepu