KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Koszule nocne do karmienia piersią

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Koszule nocne do karmienia piersią Mamatu

Każda mama to zna. Środek nocy. Nagle ze snu wybudza Cię przerażający krzyk oznaczający to, że przyszedł właśnie czas na nakarmienie Twojego maluszka. Tutaj liczy się szybkość działania. Właśnie dlatego w Mamatu przygotowaliśmy koszule nocne do karmienia piersią, które ułatwiają karmienie dziecka w nocy. Dzięki sprytnym rozwiązaniom przygotowanie do podania dziecku piersi zajmie tylko kilka chwil. To pozwoli na szybkie zaspokojenie głodu Twojej pociechy i ponowne ułożenie jej do snu. Poznaj bliżej razem z nami produkty z kategorii koszule nocne dostępne w ofercie Mamatu.

Wygodne karmienie z koszulami nocnymi Mamatu

Koszule nocne powinny zapewniać swobodę ruchów, by nie krępować w czasie spania. Jednak przed koszulą do karmienia piersią stoi jeszcze jedno wyzwanie. Musi pozwalać na szybkie odsłonięcie piersi w „kryzysowej” sytuacji. Gdy dziecko domaga się natychmiastowego przystawienia do piersi, nie ma czasu na długie rozpinanie guzików czy ukrytych suwaków. W koszulach Mamatu zastosowaliśmy rozwiązanie, które znasz już z innych naszych produktów m.in. t-shirtów z nadrukami.

W czym tkwi jego sekret? Wystarczy, że delikatnie rozsuniesz zachodzące na siebie poły materiału, by odsłonić pierś i przystawić do niej dziecko. Warto podkreślić, że otwory ułatwiające karmienie dziecka są dyskretnie ukryte w łączeniu materiału. Dzięki czemu nie widać ich na pierwszy rzut oka. Wyglądają wręcz jak dekoracyjne przeszycia. To wpływa na wysoką estetykę koszuli i sprawia, że można ją nosić nie tylko w okresie karmienia piersią.

Czuj się dobrze i wyglądaj dobrze o każdej porze dnia i … nocy

Projektując nasze ubrania, uwzględniamy najnowsze trendy panujące w modzie. Dzięki czemu masz pewność, że ubierając się z marką Mamatu, Twoje stylizacje będą zawsze na czasie. Również przy tworzeniu koszul nocnych bierzemy pod uwagę to, by nasze klientki mogły czuć się modnie niezależnie od pory dnia. W projektach łączymy zatem piękne wzornictwo – unikatowe projekty i wzory marki Mamatu oraz rozwiązania zapewniające wygodę.  Nasze produkty tworzone są z myślą o mamach, które potrzebują swobody ruchów i jednocześnie chcą się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Dlatego też w przypadku koszul nocnych do karmienia piersią proponujemy luźniejsze kroje. Koszule nocne są tak wygodne, że nie będziesz chciała się z nimi rozstać nawet po tym, jak już skończysz karmić dziecko piersią. Produkty z tej kategorii dostępne są w dwóch rozmiarach – S/M oraz L/XL.

Poznaj najważniejsze zalety koszul nocnych od Mamatu

Chcesz wiedzieć, czym wyróżniają się koszule do karmienia Mamatu? Oto nasza odpowiedź:

  • są wykonane z wysokiej jakości bawełny (95%) z dodatkiem elastanu (5%) – taki skład sprawia, że materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i delikatny dla skóry. Jednocześnie ładnie się układa i nie gniecie się tak mocno, jak czysta bawełna;
  • mają modne fasony – projekty Mamatu charakteryzują się minimalistyczną formą, która zachwyca mamy ceniące praktyczne i komfortowe rozwiązania. Zachowują one jednocześnie wysoką estetykę, dzięki czemu nawet w środku nocy, karmiąc dziecko możesz czuć się dobrze i ładnie;
  • unikatowe wzornictwo – wzory, które znajdziesz na koszulach nocnych, podbijają serca naszych małych i dużych klientów. Wśród nich znajdziesz klasykę Mamatu, czyli takie wzory jak Żuraw czy Piórka oraz nowe propozycje np. Jungle;
  • rozwiązania ułatwiające karmienie piersią – dyskretnie ukryte otwory na wysokości piersi umożliwiają szybkie przystawienie dziecka do piersi.