KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Biustonosze do karmienia piersią

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Biustonosz do karmienia piersią - nieodzowne wyposażenie każdej nowoupieczonej mamy.
Biustonosz do karmienia to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim gwarancja intymności i zachowania prywatności podczas tak wyjątkowej czynności jak karmieni dziecka.  Biustonosz dla kobiet karmiących, kobiet, które po wielu miesiącach ciąży wracają do "normalno...

Biustonosz do karmienia piersią - nieodzowne wyposażenie każdej nowoupieczonej mamy.
Biustonosz do karmienia to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim gwarancja intymności i zachowania prywatności podczas tak wyjątkowej czynności jak karmieni dziecka.  Biustonosz dla kobiet karmiących, kobiet, które po wielu miesiącach ciąży wracają do "normalności" to wyjątkowa część garderoby. Z jednej strony powinien zapewniać właśnie intymność i komfort, z drugiej dobrze, żeby odbudowywał poczucie kobiecości i seksapilu. Dlatego biustonosze do karmienia, które wybraliśmy do naszej oferty są tak wyjątkowe. Znajdziecie pośród nich zarówno wygodny biustonosz bawełniany, który idealnie sprawdzi się w pierwszych dniach połogu, jak i bardzo kobiece, seksowne modele, które podkreślą waszą kobiecość, ale wciąż są biustonoszami do karmienia i w pełni spełniają swoją rolę. 

Biustonosz do karmienia, to pierwsza "warstwa" w codziennym funkcjonowaniu młodej mamy. Doskonałym uzupełnieniem w funkcji karmienia piersią są bluzy do karmienia, sukienki do karmienia piersią, czy dedykowane, bawełniane koszulki dla mam karmiących.     

Pokaż więcej Pokaż mniej