KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

O nas

 

Cześć,

mam na imię Ania i od ponad 10 lat  tworzę dla Was markę MAMATU.

Od samego początku w pomyśle wspiera mnie rodzina, a narodziny starszej (dziś) córki dały mi pomysł na markę, która jest z nami do dziś.

Jesteśmy niewielką rodzinną firmą, która od lat z pasją tworzy odzież dla mam karmiących piersią i ich dzieci. To narodziny dziecka były dla mnie inspiracją, nowym początkiem, kolejnym dużym krokiem w dorosłym życiu.

Przykładamy ogromną wagę do jakości materiałów oraz komfortu użytkowania naszej odzieży.

Chciałabym, aby każda z Was czuła się otulona naszą bluzą, a podczas karmienia piersią czuła całkowity komfort, błogość i miała poczucie absolutnej intymności.

 

Bluzy, które szyjemy są w luźnym , sportowym stylu. Osobiście nasz styl nazywam „ modą codziennego komfortu”.
Lubimy odzież wygodną, dobrze wykonaną, bezpieczną dla skóry, zgodną z obowiązującymi eko trendami . Taką też oddajemy w Wasze ręce. 

Od początku istnienia marki staramy się być wierni tym postanowieniom. Nie idziemy na kompromisy jakościowe, niczego nie robimy "aby było". 
Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w ubraniach z metką mamatu wygodnie, komfortowo i bezpiecznie.


Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce, we wrocławskiej szwalni, gdzie docenia się i szanuje pracę Pań dla nas współtworzących.  Najważniejsze dla nas są ciekawe projekty, wygoda oraz doskonała jakość zarówno materiałów jak i odszycia - zwracamy na to wyjątkową uwagę. 

Jakość materiałów to nie tylko komfort noszenia. To również ukłon dla ekologii. Jesteśmy dumni, że nasza bluza przekazywana jest siostrze, czy koleżance.  

Jesteśmy dumni, że jej jakość pozwala na komfort karmienia nie jednaj mamy i nie jednego dziecka. Tworzymy odzież na lata.

 

Cieszymy się, że z nami jesteś. Nie ma większej nagrody za pracę i serce, którą wkładamy w to co robimy.

 

 

To moja rodzina, a marka mamatu jest tak „duża” i „nastoletnia” jak moja starsza córka, stojąca po prawej stronie. To przy malutkiej Lenie powstał pomysł na stworzenie brendu z odzieżą dla mam. Cała ekipa wspiera mnie mocno, a młodsza córka Oliwia pyta, czy może po mnie przejąć firmę :)

Nasza pierwsza bluza powstała w 2012 roku, a jej model jest z nami do dziś.  

  

Na zdjęciu pierwszy model naszej bluzy i pierwsza sesja zdjęciowa :) 

Ten model możecie zobaczyć dziś w wielu firmach, jednak to w naszym mieszkaniu powstał jego prototyp, a ja jestem pomysłodawcą tego kroju i rozwiązania. Nigdy nie przypuszczałam, że mój spontaniczny pomysł przerodzi się w samodzielną, silną markę i pomoże komfortowo karmić piersią tak wielu z Was. 

Dziękuję.