KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Bluza do karmienia piersią ART Mona Lisa

113 $

Bluza do karmienia piersią dla zwolenniczek luźnego kroju. 

Kochasz wygodę i krój oversize? Ta bluza jest stworzona właśnie dla Ciebie. 

Miękka, bardzo przyjemna w dotyku dresówka z dwukierunkowym zamkiem. 

Pasuje również na ciążowe brzuszki. 

Stan: Wysyłka w 24h

Opis Produktu

SZTUKA KARMIENIA PIERSIĄ to nasz najnowszy twór w kontekście manifestu dotyczącego matczynej siły i naturalności karmienia piersią.

 

Oto manifest poświęcony wszystkim matkom, które z dumą i siłą karmią swoje dzieci

 

 1. Czcimy naturalność karmienia piersią jako piękną i potężną formę sztuki

 

 2. W karmieniu piersią tkwi siła niewidoczna na pierwszy rzut oka - to manifestacja matczynej miłości i oddania.

 

3. Wszystkie kobiety, które karmią piersią, są artystkami codzienności, malując swoje własne arcydzieło każdego dnia.

 

 4. Akt karmienia piersią przekracza granice czasowe , rasowe i łączy pokolenia matek - jest to kontynuacja piękna matczynej tradycji. Łączy matki bez względu na pochodzenie i status społeczny.

 

 5. Manifestujemy wsparcie dla matczynego doświadczenia i podkreślamy, że karmienie piersią jest drogą do umocnienia i jedności.

 

6.  Akceptujemy i celebrujemy różnorodność matczynych doświadczeń, akcentując, że piękno karmienia piersią może być znalezione we wszystkich jego formach.

 

 7. Manifestujemy, że każda matka ma prawo karmić piersią gdziekolwiek i kiedykolwiek, podkreślając, że jest to naturalny i ważny element macierzyństwa.

 

Sztuka karmienia piersią. Manifestujcie razem z nami.

 

Bluza do karmienia o kroju oversize z dwukierunkowym zamkiem to nie tylko praktyczny element garderoby dla nowoczesnych mam, ale także modny i wygodny wybór. Oto kilka zalet takiej bluzy:

 

Krój oversize dodaje bluzie modny i luźny wygląd, co nie tylko sprawia, że jest stylowa, ale także zapewnia wygodę noszenia.

 

*Dwukierunkowy Zamek dla funkcjonalności:  Dwukierunkowy zamek umożliwia łatwy dostęp do obu piersi jednocześnie, co sprawia, że karmienie piersią staje się prostsze i bardziej dostosowane do sytuacji, w której się znajdujesz.

* Dyskrecja i Prywatność: Dzięki dwukierunkowemu zamkowi, karmienie piersią może odbywać się w sposób bardziej dyskretny, zachowując jednocześnie prywatność.

* Uniwersalność : Bluza oversize z dwukierunkowym zamkiem może być noszona zarówno w ciąży, jak i po porodzie, dostosowując się do zmieniającej się sylwetki i Twoich potrzeb.

*Miękkość i materiału: Wyjątkowo miękki materiał bluzy zapewnia komfort noszenia, a jednocześnie jest delikatny dla skóry, co jest ważne szczególnie w okresie karmienia.

*Nowoczesny design: Bluza oversize z dwukierunkowym zamkiem prezentuje się nowocześnie i zgodnie z aktualnymi trendami modowymi, pozwalającmłodej mamie czuć się komfortowo i stylowo.

*Praktyczność na co dzień: Taki krój bluzy sprawia, że jest to wygodny strój na co dzień, idealny do noszenia zarówno w domu, jak i podczas spacerów czy spotkań z przyjaciółmi.

Wybierając bluzę do karmienia o kroju oversize z dwukierunkowym zamkiem, inwestujesz zarówno w funkcjonalność, jak i modny wygląd, co sprawia, że codzienne karmienie staje się bardziej komfortowe i stylowe.

 

Rozmiar : ONE SIZE

 

Wymiary:

 

Długość całkowita: 74 cm

 

Szerokość pod pachami: 73 cm

 

Rękaw wewnętrzny: 47 cm