KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Idealne urodziny dla przedszkolaka

Idealne urodziny dla przedszkolaka

Jeszcze nie tak dawno temu, urodziny pociechy organizowało się jedynie w domu. Mama piekła tort, przychodziła rodzina i kilkoro dzieci. Kiedy znana sieć restauracji zaczęła otwierać się w niemal każdym mieście, to urodziny w tym miejscu, stały się marzeniem większości maluchów. Obecnie przyjęcie dla kilkulatka można zorganizować na wiele, różnych sposobów.

Idealne urodziny dla przedszkolaka


Bardzo dużą popularnością cieszą się zamknięte place zabaw. Duże sale, na których dzieciaki mogą szaleć na miękkich ściankach wspinaczkowych, w tunelach czy na ślizgawkach, które kończą się w basenie z kulkami. Często urodziny koordynuje animator, który prowadzi zabawy i konkursy, maluje buzie i czuwa nad imprezą. Taka zabawa trwa zwykle około dwóch godzin. Plusem wybrania tej opcji jest na pewno to, że odbywa się ona bez angażowania kuchni i mieszkania w ogóle. A więc po urodzinowych emocjach, wracamy do czystego domu, gdzie możemy odpocząć.

Dla nieco starszych lub spokojniejszych dzieci bardzo ciekawe są przyjęcia tematyczne.

Organizowane są zazwyczaj w miejscach związanych z danym tematem. Dla przykładu niektóre muzea organizują przyjęcia połączone ze zwiedzaniem. Można też znaleźć cukiernie i restauracje, w których przyjęcia urodzinowe połączone są z lekcją gotowania lub pieczenia. Możliwość nauczenia się i samodzielnego wykonania „dorosłych” rzeczy jest dla maluchów bardzo kuszące.

Dla tych, którzy wolą jednak organizować przyjęcia samodzielnie, w zaciszu własnego domu, też jest wiele ciekawych opcji. Szczególnie jeśli dysponuje się ogrodem, można przygotować całą masę atrakcji. W dodatku nie jesteśmy ograniczeni czasowo! Aby urozmaicić zabawę można zamówić animatora, który będzie puszczał ogromne bańki i zabawiał maluchy. Można też wynająć dmuchany zamek, na którym pociechy wyskaczą się do woli. Jest też cała masa gier i zabaw, które dzieci z pewnością pokochają!

Zobacz także

Przedszkolak na spacerze, czyli uczymy znaczenia słowa...

Odzież do karmienia

Strach przed porodem - jak sobie z nim poradzić?

Wakacje z dzieckiem, czyli bluzy Mamatu podbijają...

Jak wybrać usztywniany biustonosz do karmienia?

Przechowywanie mleka matki krok po kroku - jak działa...

Zdrowe domowe jedzenie dla niemowląt

Bluzy dla dzieci – poznaj idealne rozwiązanie na jesień i...

Stanik do karmienia – jaki powinien być?

Idealny biustonosz do karmienia? Poznaj ofertę sklepu...

Sprawdź ofertę odzieży dziecięcej

Przejdź do sklepu