KONTAKT 500 835 853

OD 400 PLN PRZESYŁKA W POLSCE GRATIS

ZWROT LUB WYMIANA DO 14 DNI

Idealne urodziny dla przedszkolaka

Idealne urodziny dla przedszkolaka

Jeszcze nie tak dawno temu, urodziny pociechy organizowało się jedynie w domu. Mama piekła tort, przychodziła rodzina i kilkoro dzieci. Kiedy znana sieć restauracji zaczęła otwierać się w niemal każdym mieście, to urodziny w tym miejscu, stały się marzeniem większości maluchów. Obecnie przyjęcie dla kilkulatka można zorganizować na wiele, różnych sposobów.

Idealne urodziny dla przedszkolaka


Bardzo dużą popularnością cieszą się zamknięte place zabaw. Duże sale, na których dzieciaki mogą szaleć na miękkich ściankach wspinaczkowych, w tunelach czy na ślizgawkach, które kończą się w basenie z kulkami. Często urodziny koordynuje animator, który prowadzi zabawy i konkursy, maluje buzie i czuwa nad imprezą. Taka zabawa trwa zwykle około dwóch godzin. Plusem wybrania tej opcji jest na pewno to, że odbywa się ona bez angażowania kuchni i mieszkania w ogóle. A więc po urodzinowych emocjach, wracamy do czystego domu, gdzie możemy odpocząć.

Dla nieco starszych lub spokojniejszych dzieci bardzo ciekawe są przyjęcia tematyczne.

Organizowane są zazwyczaj w miejscach związanych z danym tematem. Dla przykładu niektóre muzea organizują przyjęcia połączone ze zwiedzaniem. Można też znaleźć cukiernie i restauracje, w których przyjęcia urodzinowe połączone są z lekcją gotowania lub pieczenia. Możliwość nauczenia się i samodzielnego wykonania „dorosłych” rzeczy jest dla maluchów bardzo kuszące.

Dla tych, którzy wolą jednak organizować przyjęcia samodzielnie, w zaciszu własnego domu, też jest wiele ciekawych opcji. Szczególnie jeśli dysponuje się ogrodem, można przygotować całą masę atrakcji. W dodatku nie jesteśmy ograniczeni czasowo! Aby urozmaicić zabawę można zamówić animatora, który będzie puszczał ogromne bańki i zabawiał maluchy. Można też wynająć dmuchany zamek, na którym pociechy wyskaczą się do woli. Jest też cała masa gier i zabaw, które dzieci z pewnością pokochają!

Zobacz także

Bluza dla mamy i córki

Koszulki do karmienia piersią

Bluzy ciążowe

Idealny biustonosz do karmienia? Poznaj ofertę sklepu...

Nie rezygnuj z kobiecej elegancji w czasie karmienia...

Sukienka do karmienia na chrzest. Nie musisz rezygnować z...

Prezent na święta dla mamy karmiącej - poznaj ubrania do...

Bluzka dla karmiących

Najczęstsze powody nocnych pobudek u niemowlaka.

Ubrania dla karmiących

Sprawdź ofertę odzieży dziecięcej

Przejdź do sklepu